Невеличкий морозець не злякав діток, котрі нині відпочивають у дитячому пульмонологічному санаторії «Малятко», що в Оноківцях на Ужгородщині: веселим натовпом вони висипали на подвір’я закладу, аби зустрічати Святого Миколая та ангелів. Усіх їх на прикрашених санчатах привезла до санаторію місцева цілителька Арніка – кінь, за допомогою якого в закладі практикують іпотерапію.

Але спершу двоє веселих чортенях розпитували малюків, чи заслужили вони подарунки від Святого Миколая? Чи вчилися? Чи були чемними? Чи слухали батьків? А тим, хто був неслухняним – різочки в подарунки! Веселий гомін та сміх, конкурси та розваги – так традиційно в санаторії проводять кожне свято.

Головний лікар закладу Галина Мороз розповідає: «Намагаємося на кожне свято вигадати щось нове, веселе, аби діткам надовго запам’яталося перебування в санаторії, аби поїхали додому з усвідомленням того, що не на лікуванні були, а на відпочинку».   Оскільки вже третій місяць у санаторії практикують використання іпотерапії (лікування за допомогою верхової їзди), то цього разу організатори вирішили залучити й коней до дійства – чотириногі друзі не тільки привезли Святого Миколая, а й залюбки покатали на санчатах усіх бажаючих діток.

Відтак свято доповнилося ще й подарунками від відомої фірми «Colgate» – зубні щіточки та пасти кожному малюкові подарувала головний дитячий стоматолог Закарпаття Оксана Клітинська. «Тільки пообіцяйте Святому Миколаю, що відтепер двічі на день чиститимете зубки», – попросила лікарка. Щира радість від нових подарунків та веселе «так» аж задзвеніли на території закладу…

“Закарпатська правда”

[carousel style=”2″ category=”cвятий-миколай-2013″ quantity=”100″][/carousel]

Останні новини:

Передзвоніть мені: