Традиційно Новорічно-Різдвяні свята в дитячому пульмонологічному санаторії «Малятко», що в Оноківцях на Ужгородщині, проходять весело і креативно. Невеличкий медично-педагогічний колектив закладу разом із дітлахами готує вистави з конкурсами, танцями, жартами, піснями. І щоразу жодне свято за своїм сценарієм не повторює попереднє…

Цього разу до традиційних Діда Мороза та Снігуроньки  приєднались дві веселі Баби Яги

Дітлахам дуже сподобалось свято: веселі вогники радощі, двінкий сміх, загадки, хороводи та пошуки їжи для чарівного коня. Із захопленням спостерігали за святковим дійством батьки, а дехто й сам брав участь у  розвагах.

Родзинкою свята став чарівний кінь та вершниця, які привезли Дідові Морозу дитячі подарунку.

За словами головного лікаря санаторію «Малятко» Галини Мороз з осені в закладі впроваджується іпотерапія. Двоє коней: арабський скакун Канва та карпатський гуцулик Арніка працюють в санаторії «лікарями». Верхова їзда є потужним профілактичним засобом при захворюваннях органів дихання, у виправленні постави та при низці інших хвороб.

Колектив закладу сподівається, що розвиток цього нового лікувально-профіліктичного напрямку дозволить допомогти дітям впоратися не тільки із хворобами, але й отримати чималий заряд позитиву.

[carousel style=”2″ category=”подарунки-привезли-коні” quantity=”20″][/carousel]

Останні новини:

Передзвоніть мені: