Санаторій Малятко - Санаторій «Малятко» на Закарпатті оновили

Санаторій Малятко - Санаторій «Малятко» на Закарпатті оновили

Санаторій Малятко - Санаторій «Малятко» на Закарпатті оновили

В обласному спеціалізованому дитячому пульмонологічному санаторії «Малятко» реконструювали ще один спальний корпус. З цього приводу у закладі влаштували справжнє свято, адже це був останній спальний корпус, який потребував ремонту. 10 відсотків від загальної вартості реконструкції взяв на себе обласний бюджет. Загальна ж сума склала 2,5 мільйона гривень.

Михайло РІВІС голова Закарпатської обласної ради

На сьогоднішній день ми можемо констатувати, що кошти не пропали даром, і дітки мають дуже чудові умови для того, аби лікувати своє здоров’я. Я думаю, що стратегія оновлення усього санаторію «Малятко», приведення його до європейських вимог, це є основний із пріоритетів Закарпатської обласної ради та Закарпатської ОДА

У санаторії лікуються діти з проблеми органів дихання від 3-х до 11-ти років. В кожному заїзді 80 дітей. Заклад стовідсотково заповнений протягом всього року. Путівки безкоштовні, то ж і черги з бажаючих чималі. Завідувачка санаторію «Малятко» сподівається в цьому році збільшити кількість заїздів до 15-ти, і радіє, що тепер усі чотири спальні корпуси, відповідають встановленим нормам. Проте ремонту санаторій все ще потребує.

Катерина ЯЦИК завідувач санаторію «Малятко»

Зараз у нас саме болюче, це лікувально-діагностичний корпус. Реконструкція розпочата ще у 2012-му році, поки що ніяк не можемо її завершити. А для того, аби ми змогли розширити і лікувальні та діагностичні процедури на дуже важливий цей корпус.

Влада обіцяє — у наступному році завершить реконструкцію важливого корпусу.

Санаторій обласний, то ж сюди з’їжджаюся діти з усіх районів. Так із села Великі Ком’яти, Виноградівського району приїхав лікуватися увесь 4-й клас місцевої школи.

Тетяна КОБАЛЬ вчитель

Позаяк у нас дітки часто хворіють, нам випала така чудова можливість пролікувати діток. Навіть я не сподівалася, що тут такий великий об’єм лікувальних процедур тут відбувається: іпотерапія, лікування пінкою, різні види процедур, вигрівання, камери ці соляні…

Пані Діана з Мукачева навіть не знала про цей санаторій. Лікуючий лікар порекомендувала відправити дитину для профілактики після бронхіту. Дівчинка просто в захваті від відпочинку

Діана мама

Вона дуже задоволена, дуже їй все подобається. На кониках любить кататися, ігри з ними проводять… Каже, що хоче ще сюди.

За минулий рік санаторій «Малятко» оздоровив 1215 дітей.

Останні новини:

Передзвоніть мені: