Закарпатський обласний дитячий пуль монологічний санаторій «Малятко» потребує вашої допомоги, шановні волонтери, представники благодійних фондів і просто небайдужі люди!

Уперше на теренах Закарпатської області саме в дитячому закладі запроваджено такий унікальний метод реабілітації дітей, як іпотерапія.

Як переконують фахівці, кінь лікує своїм рухом і теплом. М’язи спини тварини, що йде, розігрівають і масажують м’язи ніг вершника, нормалізують м’язовий тонус і підсилюють кровообіг у кінцівках, а відтак залучають до роботи нервову систему. Це особливо добре для дітей, котрі мають порушення постави, опорно-рухові проблеми, сколіоз, остеохондроз. Крім того, катання на чотириногому другові допомагає малюкам позбутися страху, перебороти його, здобути впевненість.

Також іпотерапію як додатковий метод використовують у боротьбі з бронхолегеневими недугами, фахівці санаторію «Малятко» вже мають чималі напрацювання в цьому напрямку.

І приміщення для утримання двох коней, які наразі щоденно займаються з дітками в санаторії, наразі лягло доволі відчутним тягарем на заклад. Доводиться постійно вишуковувати кошти на харчування та догляд тварин. На щастя, є волонтери, які доглядають арабську красуню Арніку та гуцулку Канву.

Проте цього замало – допомога потрібна постійно! Тому керівництво санаторію та його маленькі пацієнти звертаються до всіх небайдужих людей з єдиним проханням – допоможіть берегти прекрасну ідею, втілити її, дозволити напрацюванням дати суттєвий поштовх у лікуванні дітей. Повірте, радощам малечі, котра сідає на спину коня, немає меж!

Не залишайтеся байдужими! Підтримайте нас!

Аби з’ясувати, як можна допомогти, звертайтеся до адміністрації закладу чи за телефонами на сайті.

А волонтерів просто запрошуємо приходити до нас і допомагати в догляді за прекрасними тваринами!

 

Зі щирою вдячністю,
адміністрація обласного
спеціалізованого дитячого
пульмонологічного санаторію «Малятко»

Останні новини:

Передзвоніть мені: