Адміністрація КНП «Закарпатський обласний дитячий санаторій «Малятко» Закарпатської обласної ради запрошує до співпраці Обласні ради, Міські ради, Громадські організації, Благодійні фонди, що опікуються та підтримують дітей та родини постраждалих від військової агресії.

Санаторій має першу акредитаційну категорію та чинну ліцензію на медичну практику (рішення  про видачу ліцензії від 20.01.2020 № 116), а відтак  готовий прийняти на реабілітацію дітей віком від 2-х до 18-ти років у супроводі батьків та/або опікунів з різними патологіями, зокрема ураженнями опорно-рухового апарату та нервової системи. Для проживання таких пацієнтів в закладі  функціонують два корпуси, в кожному є три житлові кімнати, де можуть розміститися по дві-чотири мами зі  своїми дітками. Одночасно заклад готовий прийняти 25-30 осіб, тривалістю перебування 12-21 день. Також пропонуємо прийняти групу дітей 20-25 осіб на чолі із 2-3 супроводжуючими.

Згідно затвердженої калькуляції Закарпатською обласною радою від 05 червня 2020 року для супроводжуючого вартість на одну добу за одного дорослого становить 329,28 гривень, що включає проживання та харчування.

Згідно затвердженої калькуляції Закарпатською обласною радою від 23 лютого 2022 року, вартість послуг на добу за одну дитину  становить 650 гривень, що включає в себе реабілітаційні послуги, проживання та харчування.

Пацієнти  отримують повноцінне чотири разове харчування з обов’язковим включенням м’яса, риби, овочів, фруктів, соків.

Реабілітаційна допомога передбачає заняття з фізичним терапевтом (лікувальна фізкультура), заняття з медичним психологом чи педагогом, розвиваючу верхову їзду, масаж, апаратну фізіотерапію по показах (синглентно-киснева терапія, інгаляція, УФО тощо).

Заклад забезпечений безперебійним водопостачанням, опаленням та електропостачання.

+38050-677-85-59/ +38066-133-75-06