Дата Година Захід Година Програма
09.08

(понеділок)

15.30 День знайомства. 

( комунікативні ігри)

Спільний колаж «5 метрів»

17.00

20.30

1. Розважальна гра 

« Гіннес-шоу».

2. Кінотеатр (перегляд улюбленого фільму)

10.08

(вівторок)

      11.00

15.30

 

Фітнес час.

Арт-студія з мистецтва нетрадиційного малювання

17.00

       20.30

Серія розважально-рухливих ігор 

«Квестоманія»

Дискотека  

11.08.

(середа)

11.00

15.30

Арт-дизайни 

Художня майстерність із соленого тіста

Арт-майстерня по виготовленню атрибутів до гри

17.00

20.15

«Бугі-вугі»- танці для всіх.

 

Весела гра-квест        « Козаки розбійники»

12.08

(четвер)

      11.00

15.30

Нетрадиційне малювання – кляксографія з ниткою, трубочкою.

Підготовка до змагань.

17.00

      

    

       20.30

Майстер-клас 

«Їмо здорово і смачно»  (проготування «здорових бургерів»)

        Дискотека

Фітнес час.

Підготовка до шоу талантів(репетиція)

17.00

       20.30

Велика сцена

 «Шоу талантів»  

Світ кіно під відкритим небом.

13.08.

(п‘ятниця

11.00

15.30

14.08

(субота)

     9.30-

     13.00

«День туризму»

Похід лісом до скель. 

17.00

      20.30

       

Велика гра

«Острів скарбів».

Караоке, дискотека.

    15.08

(неділя)

    11.00       «Думай, як я» – мистецька арт-майстерня ( фарби, пензлик, плівка, спільне бачення – результат арт-малюнок)

 

      17.00

        

      20.30

Відпочинок на озері. Пікнік – шашлички та печена картопля.

Караоке-time

16.08

(понеділок)

11.00

15.30

Фітнес час.

 

Підготовка до вечірньої програми.

17.00

       20.30

Гра-розвага 

«Свято об’єднаних націй»

Дискотека.

17.08

(вівторок)

11.00

15.30

Фітнес час.

Арт-майстерня:

Декупаж речей 

( оновлення речей).

17.00

       

      20.30

Гра-подорож

 «Веселий експрес»

Кіно під відкритим небом

18.08

(середа)

11.00

15.30

Фітнес час.

Арт-майстерня: картина  з круп та бобових.

17.00

       20.30

Fitness day «Веселі перегони.

Дискотека

19.08

(четвер)

    11.00

15.30

Фітнес час.

Арт-майстерня – «Мистецтво на камінні»

17.00

       20.30

Гра-естафета «Екологічними стежками»

Арт- вечір 

«Карта бажань»

20.08

(п‘ятниця)

11.00

15.30

Фітнес час.

Брейн-ринг

 « Що? Де? Коли?» 

17.00

       20.30

Квест для «дорослих»

«Шерлоки Холмси»

Ігроманія: твістер, гра «Крокодил», «Зіпсований телефон» і т.п.

21.08.

(субота)

10.00

15.30

Фітнес час.

Підготовка до вечірки(костюми, пісні….)

17.00

       20.30

Піратська вечірка на Чорній перлині.

Вечірка під зорями.

      22.08

(неділя)

10.30 Фітнес час. 

Фінальний день. 

 

15.00

Від’їзд додому.

 

Останні новини:

Передзвоніть мені: