Дата | Година | Захід | Година | Програма |
09.08
(понеділок) |
15.30 | День знайомства.
( комунікативні ігри) Спільний колаж «5 метрів» |
17.00
20.30 |
1. Розважальна гра
« Гіннес-шоу». 2. Кінотеатр (перегляд улюбленого фільму) |
10.08
(вівторок) |
11.00
15.30 |
Фітнес час. Арт-студія з мистецтва нетрадиційного малювання |
17.00
20.30 |
Серія розважально-рухливих ігор
«Квестоманія» Дискотека |
11.08.
(середа) |
11.00
15.30 |
Арт-дизайни
Художня майстерність із соленого тіста Арт-майстерня по виготовленню атрибутів до гри |
17.00
20.15 |
«Бугі-вугі»- танці для всіх.
Весела гра-квест « Козаки розбійники» |
12.08
(четвер) |
11.00
15.30 |
Нетрадиційне малювання – кляксографія з ниткою, трубочкою.
Підготовка до змагань. |
17.00
20.30 |
Майстер-клас
«Їмо здорово і смачно» (проготування «здорових бургерів») Дискотека |
Фітнес час.
Підготовка до шоу талантів(репетиція) |
17.00
20.30 |
Велика сцена
«Шоу талантів» Світ кіно під відкритим небом. |
||
13.08.
(п‘ятниця |
11.00
15.30 |
|||
14.08
(субота) |
9.30-
13.00 |
«День туризму»
Похід лісом до скель. |
17.00
20.30
|
Велика гра
«Острів скарбів». Караоке, дискотека. |
15.08
(неділя) |
11.00 | «Думай, як я» – мистецька арт-майстерня ( фарби, пензлик, плівка, спільне бачення – результат арт-малюнок)
|
17.00
20.30 |
Відпочинок на озері. Пікнік – шашлички та печена картопля.
Караоке-time |
16.08
(понеділок) |
11.00
15.30 |
Фітнес час.
Підготовка до вечірньої програми. |
17.00
20.30 |
Гра-розвага
«Свято об’єднаних націй» Дискотека. |
17.08
(вівторок) |
11.00
15.30 |
Фітнес час.
Арт-майстерня: Декупаж речей ( оновлення речей). |
17.00
20.30 |
Гра-подорож
«Веселий експрес» Кіно під відкритим небом |
18.08
(середа) |
11.00
15.30 |
Фітнес час.
Арт-майстерня: картина з круп та бобових. |
17.00
20.30 |
Fitness day «Веселі перегони.
Дискотека |
19.08
(четвер) |
11.00
15.30 |
Фітнес час.
Арт-майстерня – «Мистецтво на камінні» |
17.00
20.30 |
Гра-естафета «Екологічними стежками»
Арт- вечір «Карта бажань» |
20.08
(п‘ятниця) |
11.00
15.30 |
Фітнес час.
Брейн-ринг « Що? Де? Коли?» |
17.00
20.30 |
Квест для «дорослих»
«Шерлоки Холмси» Ігроманія: твістер, гра «Крокодил», «Зіпсований телефон» і т.п. |
21.08.
(субота) |
10.00
15.30 |
Фітнес час.
Підготовка до вечірки(костюми, пісні….) |
17.00
20.30 |
Піратська вечірка на Чорній перлині.
Вечірка під зорями. |
22.08
(неділя) |
10.30 | Фітнес час.
Фінальний день. |
15.00 |
Від’їзд додому. |