Виховання, культурно-масова робота

Велику увагу в санаторії «Малятко» звертають на навчально-виховні моменти, які проводяться і розглядаються як особливий терапевтичний фактор, що покращує емоційний стан дитини і тим самим підсилює ефективність санаторного лікування.

Усі педагогічні заходи проводяться в комбінованому режимі: у заняттях з метематики, розвитку мовлення, малюванні, українознавства, мають місце поєднання декількох видів діяльності дітей у засвоєнні певного матеріалу (усна народна творчість, малювання, музичний номер), що дає змогу розвинути декілька параметрів – пам’ять (зорова, слухова, тактильна), увагу, спілкування, розвиток інтелектуальної та пізнавальної діяльності.

Головне завдання діяльності педагогічного колективу полягає в тому, щоб змінити на краще ставлення дитини до власного здоров’я, щоб дитина знала, що впливає на здоров’я, що для нього корисне.

У закладі активно використовують такі методи виховання, як арттепарія (малювання, аплікація, ліплення з пластеліну і соленого тіста), музикотерапія.   З дошкільнятами проводяться заняття за спеціальними дошкільними програмами, які затверджені Міністерством освіти й науки України.

З дітьми шкільного віку проводяться уроки згідно шкільної навчальної програми.

Наприкінці кожного заїзду вихователі організовують для дітей та їхніх батьків тематичні свята (Свято Миколая, Новорічне свято, Свято Василя, Стрітеня, Міжнародний жіночий день 8 березня, День захисту дітей, Зелені свята, Івана Купала тощо).

Проживання

Детальніше

Харчування

Детальніше

Виховання

Детальніше

Реабілітація та оздоровлення

Детальніше