На території санаторію розташовані чотири житлові корпуси, які дозволяють розмістити одночасно від 20-ти до 30-ти дітей.  Вони знаходяться на невеличкій відстані один від одного та мають свою ігрову зону для прогулянок та загальних розваг. Для комфорту та зручності проживання в будиночку є декілька спальних кімнат, в яких окремо розміщуються хлопчики та дівчатка. Сучасні санвузли та душові кабіни з безперебійним водопостачанням. Окрема кімната для навчання, відпочинку та занять з арт-майстерності дозволяє пацієнтам не тільки відпочивати, а також це є місцем  для творчості, підготовки до конкурсів, переглядів улюблених фільмів чи мультфільмів та час для навчання і виконання домашніх завдань.

Для надання реабілітаційних послуг заклад приймає пацієнтів у супроводі батьків (чи опікунів). Для цього розроблена та затверджена власником, Закарпатською обласною радою,  калькуляція по наданню послуг «Перебування  батьків разом з дітьми», яка становить 329,28 грн.

Комфорт і зручність проживання є невід’ємною частиною повноцінної реабілітації та оздоровлення, тому заклад зацікавлений у наданні гарних умов проживання, близьких до домашніх.

Додаткова інформація в розділі Контакти

Санаторій Малятко - Проживання

Проживання

Детальніше

Харчування

Детальніше

Виховання

Детальніше

Реабілітація та оздоровлення

Детальніше