Пишіть нам, залишайте відгуки про перебування у закладі!

Керівництво та колектив санаторію «Малятко» докладає всіх зусиль для того, щоб перебування дітей на оздоровленні в закладі було максимально цікавим та корисним. З цією метою ми не тільки використовуємо існуючі методики лікування, а й постійно працюємо над їхнім удосконаленням та розширенням. Крім того, плануємо цікаве дозвілля для дітей, яке було б не тільки веселим, а й корисним та пізнавальним. І ми були б дуже раді, якщо, шановні відвідувачі, писали нам про те, чи задоволені ваші діти оздоровленням в «Маляткові», чи все їм сподобалося, чи, можливо, є побажання та зауваження, які ми обов’язково врахуємо в своїй роботі. Але щоб знати їх – пишіть нам!

«Донька дуже задоволена перебуванням у закладі. Розповідає, що постійно дітьми займаються лікарі та вихователі, а різноманітні конкурси, ігри, забави, дискотеки для малечі, свята роблять перебування в закладі веселим та цікавим. Харчування теж прекрасне – обіди смачні, домашні, на сніданки й вечері завжди свіжа випічка. Одне слово, так тримати!»

Мар’яна, м. Чоп

«Відпочивала донечка влітку 2012-го року. Потім попросилася й після закінчення школи минулого року, каже, дуже їй подобається в санаторії. З задоволенням відвідує всі прописані процедури, особливо їй подобається масаж та кисневі коктейлі. Якщо можна, напишіть, для чого призначені такі коктейлі й яку вони приносять користь?»

Тетяна, Перечинський р-н

«Велика подяка всьому колективу санаторію «Малятко» за роботу – умови в закладі чудові, відношення лікарів до дітей дуже добре. У санаторії вже двічі були обидва мої сини – Віктор, 7 років та Василь – 9 років, просяться ще раз на літні канікули. Якщо буде можливість – обов’язково візьму путівки!»

Оксана, м. Ужгород

Залишити відгук:

    *поле обов'язкове до заповнення