Шановні гості та мешканці Закарпаття!

КНП «Закарпатський обласний дитячий санаторій «Малятко» запрошує на реабілітацію та оздоровлення дітей віком від 1-го до 18 років  за такими показами:

  1. Проблеми опорно-рухового апарату, в тому числі ДЦП, Контрактура суглоба, Біль в суглобі, Ювенільний ідіопатичний сколіоз, Біль у нижній ділянці спини, Біль у грудному відділі хребта, Розтягнення м’яза, Міалгія, Набута деформація грудної клітки та ребер.
  2. Проблеми нервової системи, с-м Дауна, Мігренозний стан, Головний біль, пов’язаний з перенапруженням, Порушення засинання та підтримання сну [безсоння], Післявірусний синдром втомлюваності, Інші міастенічні синдроми при новоутвореннях, тощо.
  3. Супутні ураження бронхо-легеневої системи.

Реабілітація проводиться безкоштовно, обов’язковою умовою є електронне направлення від сімейного або лікуючого лікаря. В направленні лікарю слід вказати категорію А57001 – реабілітація, нестаціонарна медична реабілітація. В разі відсутності технічної можливості створення такого направлення, у зв’язку з проведенням воєнних дій, електронне направлення може бути створене лікарем- педіатром в нашому закладі.

План реабілітації передбачає заняття з фізичним терапевтом (лікувальна фізкультура), заняття з психологом, механотерапію, розвиваючу верхову їзду,  кисневу пінку на основі яблучного соку та кореня солодки, УФО на зів,  тощо.

Час відвідування з 11.00 до 13.00, передбачено обід. Для запису та уточнення інформації звертатися за телефоном 0506778559 Наталія.

Ознайомитись з нами: